صفحه اصلی رویدادها دیدار مدیر ارشد شرکت Lion Seeds انگلستان با نمایندگان شرکت بنی الحسین

دیدار مدیر ارشد شرکت Lion Seeds انگلستان با نمایندگان شرکت بنی الحسین

admin
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
دیدار مدیر ارشد شرکت Lion Seeds انگلستان با نمایندگان شرکت بنی الحسین

دیدار آقای دومنیکو نماینده ارشد شرکت Lion Seeds  با جمعی از مدیران  شرکت بنی الحسین در تهران با هدف توسعه روابط تجاری و بررسی شرایط اقلیمی ایران جهت کاشت چغندرقند در مناطق مستعد کاشت این محصول و همچنین معرفی تکنولوژی APT در تاریخ سوم آذر ماه 1400  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

از دیگر مسائل عنوان شده در این جلسه بحث و گفت و گو پیرامون نتایج روز مزرعه بین المللی تحت نظارت موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندرقند در  کرج ایستگاه تحقیقاتی مهندس مطهری با هدف مقایسه 22 رقم بذر چغندرقند هشت شرکت وارد کننده و یک شرکت تولید کننده داخلی  بود. آقای مهندس راهنما ضمن اشاره به نتایج فوق العاده بذرهای شرکت LION SEEDS بیان کردند کسب رتبه اول و دوم بذرهای پرفکتا و شانون در مقایسه عملکرد شکر سفید در هکتار و همچنین کسب رتبه اول و دوم بذرهای شانون و مارینیا در مقایسه درصد ملاس تولید شده برای شرکت بسیار رضایت بخش بوده و امید است بتوانیم با توسعه روابط تجاری بین دو شرکت سبد محصول متنوع تری از بذرهای شرکت LION SEEDS را در ایران به ثبت برسانیم.

در ادامه مدیران و نمایندگان هردو شرکت جهت تقدیر و تشکر از مدیران کارخانه قند همدان و همچنین گسترش روابط جلسه ای با حضور ریاست محترم کارخانه قند همدان و مدیریت محترم کشاورزی کارخانه برگزار کردند در این جلسه ضمن بیان توضیحاتی پیرامون عملکرد کارخانه ، درخصوص آخرین عملکرد ریشه و شکر چغندرقند در سطح دنیا و بررسی دلایل کاهش ضریب استحصال کارخانجات قند به دلیل تغییرات اقلیمی بحث و گفت و گو کردند. و درآخر نمایندگان شرکت ضمن قدردانی از مدیران کارخانه بواسطه عملکرد مطلوب ، بر ادامه روابط تجاری تاکید داشتند.


نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به وبسایت شرکت تعاونی کشاورزی بنی الحسین می باشد